Обяви 1 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Люлин 4
155 000 €
303 153.65 лв.

(1 761 €, 3 444.22 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 13:08 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 459 пъти.
Площ:
88 m2
Етаж:
1-ви от 8
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

🏡 NEXT LEVEL PROPERTY Ви представя функционален и светъл апартамент, разположен в комуникативна и предпочитана част на ж.к. Люлин 4. Имотът е с отлично разпределение, продава се обзаведен и предлага възможност за лесно преустройство в четиристаен апартамент с три самостоятелни спални.
🔥 Отопление: ТЕЦ и климатици.
🏢 Жилището е с външна изолация, което допринася за по-добра енергийна ефективност и комфорт през всички сезони.
Имотът предлага отличен потенциал за семейства, търсещи повече пространство и функционалност. Намира се в район с добре развита инфраструктура в близост до метро, градски транспорт, училища, детски градини, магазини и зелени площи.
📞 За повече информация и оглед се свържете с нас: 0876708149
Особености
Панел
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0876708149
Агенция:
НЕКСТ ЛЕВЪЛ ПРОПЪРТИ
0876708149
НЕКСТ ЛЕВЪЛ ПРОПЪРТИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2021 г.
next_level.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр. София,ж.к. Славия,ул.Александър Геров 15, ЕТ. 2, АП
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Люлин 4
Обява: 1c177849410654258

155 000 €
303 153.65 лв.
История на цената
(1 761 €, 3 444.22 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Люлин 4

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност